EN

"Yalın Sağlık" Eğitimi - Temmuz 2019

Medicabil Yalın Sağlık Enstitüsü’nün, ‘Yalın Sağlık Uygulamaları’ kapsamında 4.kez Yalın Sağlık Eğitimi gerçekleşti.
2 gün süren Yalın Sağlık eğitiminin ilk gününde yalın bakış açısı, yalın araçlar, problem çözme yöntemleri ve proje çalışmalarının kazanımları teorik olarak anlatıldı. Eğitimin ikinci gününde ise Gemba yürüyüşleri ile yapılan israf tespitlerinin problem çözüm teknikleri ile sahada uygulamalı çözümleri gösterildi.
Eğitimin son gününde Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, Medicabil Yalın Sağlık Enstitüsü & Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Aysun Yılmazlar, Yalın Sağlık Enstitüsü Uzmanı Uzm. Dr. Yeliz Karakaya ve  Hizmet Satış Yöneticisi Dilara Torlak ve Hizmet Satış Sorumlusu Merve Özdemir’in katıldığı törenle katılım belgelerini aldılar.
‘Yalın Sağlık Eğitimi’nde olmaktan mutluluk duyduklarını belirten katılımcılar da Özel Medicabil Hastanesi’nin yalın hastane konusunda tüm Türkiye’ye örnek olacak bir konumda olduklarını ifade ederek, yakın ilgilerinden dolayı Özel Medicabil Hastanesi’ne teşekkür ettiler.
Senede iki kez gerçekleştirilen kontenjanın 5 kişi ile sınırlı olduğu yalın sağlık eğitiminin bir sonraki eğitimi 9 - 11 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

« 1 2 3 »

yalın
Hakkkımızda
Yalın Sağlık
Eğitimlerimiz
Eğitimler
Projelerimiz
İletişim

Mudanya Yolu Fethiye Mah.
Küre Sok. No: 1/A
Nilüfer BURSA
Digiweb Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Bursa Web Tasarımı