EN

"Yalın Sağlık" Eğitimi - Haziran 2018

Özel Medicabil Hastanesi, ‘Yalın Sağlık Uygulamaları’ kapsamında 2.kez düzenlediği Yalın Sağlık Eğitimi sonrasında katılımcılara belgelerini verdi.
Özel Medicabil Hastanesi’nin, sağlık hizmetlerinin niteliğini her geçen gün arttırmayı hedefleyen ve her sağlık kurumunun yolunun bir gün geçeceği yalın yaklaşım inancıyla gerçekleştirdiği ‘Yalın Sağlık Uygulamaları’ kapsamında düzenlediği eğitim sonaerdi. ; 

3 gün süren Yalın Sağlık eğitiminin ilk gününde yalın bakış açısı, yalın araçlar ve kazanımları teorik olarak katılımcılara aktarılmış, eğitimin diğer günlerinde de gemba yürüyüşleri ile yapılan israf tespitlerinin problem çözüm teknikleri ile sahada uygulamalı olarak çözmeleri sağlanmıştır. Eğitimin son gününde Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, Özel Medicabil Hastanesi Başhekimi Prof. Dr.Oya Kutlay Medicabil Yalın Sağlık, Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Aysun Yılmazlar, Yalın Sağlık Enstitüsü Uzmanı Uzm. Dr. Yeliz Karakaya ve Yalın Sağlık Enstitüsü Araştırmacısı Buse Fidan’ın katıldığı törenle sertifikalarını aldılar. Senede iki kez gerçekleştirilen kontenjanın 5 kişi ile sınırlı olduğu yalın sağlık eğitiminin bir sonraki eğitimi 3-4-5 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

“KATILIMCILARDAN MEDICABIL’E TEŞEKKÜR”

Katılımcılar da böyle bir eğitimde yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek emeği geçenlere teşekkür ettiler. Özel Medicabil Hastanesi’nin yalın hastane uygulaması konusunda ileride olduğuna şahit olduklarının altını çizen katılımcılar, yalın hastane anlayışını çalıştıkları yerlerde uygulamaya çalışacaklarını ifade ettiler.

1 2 3 »

yalın
Hakkkımızda
Yalın Sağlık
Eğitimlerimiz
Eğitimler
Projelerimiz
İletişim

Mudanya Yolu Fethiye Mah.
Küre Sok. No: 1/A
Nilüfer BURSA
Digiweb Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Bursa Web Tasarımı