EN

"Yalın Sağlık" Eğitimi - Ekim 2017

Özel Medicabil Hastanesi, ‘Yalın Sağlık Uygulamaları’ kapsamında ilk kez düzenlediği Yalın Sağlık Eğitimi sonrasında katılımcılara belgelerini verdi.
Özel Medicabil Hastanesi’nin, sağlık hizmetlerinin niteliğini her geçen gün arttırmayı hedefleyen ve her sağlık kurumunun yolunun bir gün geçeceği yalın yaklaşım inancıyla gerçekleştirdiği ‘Yalın Sağlık Uygulamaları’ kapsamında düzenlediği eğitim sona erdi. 
Katılımcılar, eğitimin sonunda; Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, Medicabil Yalın Sağlık, Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Aysun Yılmazlar, Medicabil Yalın Sağlık Enstitüsü Başkanı Duygu Soydan, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Yeliz Karakaya ve Yalın Sağlık Enstitüsü Araştırmacısı Buse Fidan’ın katıldığı törenle sertifikalarını aldılar.

“KATILIMCILARDAN MEDICABIL’E TEŞEKKÜR”
Katılımcılar da böyle bir eğitimde yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek emeği geçenlere teşekkür ettiler. Özel Medicabil Hastanesi’nin yalın hastane uygulaması konusunda çok ileride olduğuna şahit olduklarının altını çizen katılımcılar, yalın hastane anlayışını çalıştıkları yerlerde uygulamaya çalışacaklarını ifade ettiler.
Konuşmalar sonrasında Medicabil Yalın Sağlık, Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Aysun Yılmazlar da katılımcılara ‘Akredite, Yalın, Dijital Anestezi’ isimli kitabını hediye etti.

1 2 3 »

yalın
Hakkkımızda
Yalın Sağlık
Eğitimlerimiz
Eğitimler
Projelerimiz
İletişim

Mudanya Yolu Fethiye Mah.
Küre Sok. No: 1/A
Nilüfer BURSA
Digiweb Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Bursa Web Tasarımı